HOTEL KURDĚJOV

Ubytování

VYBERTE SI Z NAŠICH AKTUÁLNÍCH POBYTOVÝCH BALÍČKŮ

Hotel Kurdějov je tvořen komplexem čtyř hotelových domů. Původním Hotelovým domem Tenis, nazvaným podle dominantní tenisové haly. Hotelovým domem Adina, jenž je moderněji pojatou stavbou, dominantním Hotelovým domem Vinař a nejnověji také Hotelovým domem Kaskáda. Každý hotelový dům nese osobité pojetí a nabízí vždy něco jiného, právě tak, aby jako celek uspokojily každého návštěvníka. I přesto se však dále snažíme služby našeho čtyřhvězdičkového hotelu neustále zkvalitňovat a rozvíjet.

HOTELOVÝ DŮM TENIS

Hotelový dům Tenis položil před dvaceti lety základy pro vznik konferenčního a relaxačního centra současného rozsahu a povahy. Hotelový dům Tenis je vybaven restaurací, tenisovými kurty, bowlingem, vodním světem, tureckou a finskou saunou, vinným sklepem. Hotelový dům Tenis má 33 pevných lůžek a 2 přistýlky ve 12 pokojích s příslušenstvím.

Každý pokoj je vybaven historickým nábytkem ve stylu vesnické světnice a vyzdoben kresbami s doprovodným textem o památkách Lednicko Valtického areálu a jinak zajímavého okolí.

Jednotlivé pokoje: Hustopečský kostel (2 lůžkový), Kloboucký mlýn (2 lůžkový), Lednický minaret (4 lůžkový – 2 + 2), Lednický zámek (4 lůžkový – 1 + 3), Janův hrad (2 lůžkový), Tři grácie (2 lůžkový), Valtický zámek (4 lůžkový – 2 + 2), Mikulovský zámek (4 lůžkový – 2 + 2), Věstonická Venuše (4 lůžkový – 2 + 2), Kozí hrádek (2 lůžkový), Sirotčí hrádek (2 lůžkový) a Pouzdřanská step (1 lůžkový).

Stáhněte si pro rezervaci rozpis pokojů ve formátu *.pdf pro tisk nebo *.doc pro editaci.


HOTELOVÝ DŮM ADINA

Hotelový dům Adina je novější, moderní stavba určená pro kongresy, školení a ubytování. Je vzdálen cca 250 m od Hotelového domu Tenis a zahradou sousedí s Hotelovým domem Vinař. Kapacita Hotelového domu Adina je 45 lůžek. Je vybaven v současném stylu a nalézá se zde 19 dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím a 3 apartmá. Na každém pokoji je možnost připojení na internet zdarma. Hotel má uzavřené klidné parkoviště situované do zahrady hotelu.

Součástí objektu je sál pro až 120 osob a 2 školicí místnosti vybavené technikou.

Apartmá jsou umístěna nezávisle na ostatních pokojích a jsou velmi specifická svým stylovým pojetím. Apartmá „A“ je plně vybaveno pro potřeby vozičkářů nebo méně pohyblivých spoluobčanů. Apartmá „B“ je vybaveno ve stylu obytných prostor a nábytku z 20. let minulého století – působí velmi klidně až vznešeně. Apartmá „C“ je v moderním stylu. Pohodový, moderní styl apartmánu pro uvolnění každého návštěvníka – prostorná koupelna s rohovou vanou, čajová kuchyňka a spousta místa pro relax i práci.

Součástí Hotelového domu Adina je i velmi prostorný dvůr, na kterém se dají konat různé akce – oslavy, grilování, rauty, posezení u cimbálu a tak dále.

Stáhněte si pro rezervaci rozpis pokojů ve formátu *.pdf pro tisk nebo *.xls pro editaci.


HOTELOVÝ DŮM VINAŘ

Hotelový dům Vinař a Hotelový dům Kaskáda jsou nejnovější hotelové domy Hotelu Kurdějov. Hotelový dům Kaskáda je prozatím posledním počinem v neustálém vylepšování a rozšiřování konferenčního a relaxačního centra Hotelu Kurdějov.

Hotelový dům Vinař
Svým pojetím, ať již architektonicky či určením, jde o netradiční objekt, který byť novostavbou, zcela jedinečným způsobem zapadá do stávající architektury a dokonale koresponduje s dominantou obce Kurdějov – opevněným kostelem z poloviny 14. století. Již během výstavby bylo dbáno na důležitých detailech, které dotváří „ducha“ stavby, která na vás zapůsobí nejen při pohledu zvenčí.

Hotelový dům Vinař má kapacitu 40 lůžek ve 20 pokojích, konferenční sál až pro 200 osob a dvě menší školicí místnosti. Součástí hotelového domu jsou i vyhlídkové terasy na straně jedné a několik vzájemně propojených sklepů na straně druhé. Sklepy vytváří značně atraktivní prostory pro zde umístěnou vinotéku. Historie sklepů sahá více než 300 let nazpět. Hotelový dům Vinař je propojen zahradou s Hotelovým domem Adina, kde je vytvořen prostor pro bezpečné parkování vozů hotelových hostů.

Výstavba hotelového domu Vinař byla realizována v rámci projektu „Rozšíření kongresového areálu výstavbou nových ubytovacích a školicích kapacit“ a je spolufinancována Evropskou unií.

Stáhněte si pro rezervaci rozpis pokojů ve formátu *.pdf pro tisk nebo *.xls pro editaci.


HOTELOVÝ DŮM KASKÁDA

Hotelový dům Kaskáda, nacházející se u Hotelového domu Vinař, je hotelový dům, jenž byl dokončen na jaře letošního roku. Kaskáda nabízí možnost ubytování v 16 moderně vybavených pokojích s klimatizací a minibarem a 3 klimatizovaných apartmánech s kuchyňkou, kde je lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a servis ( talíře, misky, prkénka, nože, příbory, sklenice, hrnky).

Součástí hotelového domu je rovněž konferenční sál a vyhlídkové terasy nabízející krásný výhled na okolí.Vybavení všech pokojů Hotelu Kurdějov je standardně doplněno televizí, vnitřním telefonním okruhem, připojením na internet, pracovním stolem pro drobné administrativní práce. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení. Hotel Kurdějov je zařízení, které je schopno uspořádat jakoukoliv akci až pro 200 osob, a přesto si zachovává klíma rodinného hotýlku s charakterem tradičního moravského obydlí.


REZERVOVAT UBYTOVÁNÍ

Ceny za ubytování jsou stanoveny odlišně pro každý z hotelových domů, tudíž každý host má možnost výběru. Pro velké skupiny a déletrvající pobyty lze vyjednat individuální cenu.


RECENZE OD NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Pokud máte zájem přečtěte si několik vět, které o nás napsali návštěvníci před vámi.

Ubytování - Hotelový dům Tenis

Ubytování - Hotelový dům Adina - hotelové pokoje

Ubytování - Hotelový dům Adina - apartmány

Ubytování - Hotelový dům Vinař

Ubytování - Hotelový dům Kaskáda

Ubytování - Apartmánový dům

Hotel Kurdějov v Kurdějově hodnocení