HOTEL KURDĚJOV

Restaurace

HOTELOVÝCH DOMŮ TENIS A VINAŘ

DOLNÍ RESTAURACE HOTELOVÉHO DOMU TENIS
STYLOVÁ RESTAURACE S KAPACITOU 40 MÍST

Starožitný nábytek, příjemný výhled na přilehlé tenisové kurty, originální funkční kachlová kamna, vytvářejí originální atmosféru restaurace. Dále nabízí možnost projekce na plátně s uhlopříčkou 2,5 m a oddělenou menší část, která se využívá k rautům, snídaním nebo pro hosty, kteří vyžadují soukromí. Samozřejmostí je bar s širokou nabídkou nápojů a vín z Jižní Moravy.


HORNÍ RESTAURACE HOTELOVÉHO DOMU TENIS
S KAPACITOU 40 MÍST A TERASOU DO TENISOVÉ HALY

Klimatizovaná restaurace s kapacitou 40 míst, má vlastní bar a terasu do tenisové haly. Tato restaurace je používána pro uzavřené společnosti ke slavnostním obědům nebo večeřím. Nezávisle na ostatních prostorách hotelu umožňuje v klidu provést slavnostní přípitek, hodnocení výsledků firmy nebo vyhlášení pořadí dosažené v celodenním sportovním klání. Je zde možné realizovat různé programy pro uzavřené společnosti.


BOWLINGOVÝ BAR HOTELOVÉHO DOMU TENIS
NEJEN PRO HRÁČE BOWLINGU


Bowlingový bar slouží nejen hráčům této hry, ale je to bar přístupný všem hostům. Do 23. hodiny zde můžete posedět a kromě popíjení vína nebo jiných nápojů Vám nabízíme i občerstvení jako například sýry, uzeniny a další produkty studené kuchyně.


RESTAURACE HOTELOVÉHO DOMU VINAŘ
ROZMĚRNÁ A POHODLNÁ RESTAURACE VESNICKÉHO STYLU

Klimatizovaná, rozměrná a pohodlná stylová restaurace s vesnickou tematikou, která pojme na 200 osob. Reálná výzdoba zdob našich babiček dotváří příjemnou atmosfétu Hotelového domu Vinař. Celý prostor je rozdělen do tří částí, z nichž v první je možné měnit rozložení stolů, druhou zastřešuje sklepová klenba a poslední dominují příjemné lavice se střídmým osvětlením. K dispozici je taktéž plnohodnotný bar.


SALONEK HOTELOVÉHO DOMU VINAŘ

VINAŘKA

Salonek Vinařka je komorní prostor s kapacitou až 40 míst k sezení.


JÍDELNÍ LÍSTEK

Vybírejte z naší stálé nabídky předkrmů, polévek, masitých i bezmasých jídel, salátů, moučníků a příloh. Samozřejmostí jsou vždy čerstvé a kvalitní ingredience.

VINNÝ LÍSTEK

Naše galerie vín dokáže uspokojit i ty nejpoživačnější chuťové pohárky. Nenajdete u nás běžná komerční vína, ale vždy vína něčím zajímavá, kouzelná, ať již chutí, původem nebo vznikem. Spousta vín dokáže odvyprávět i dlouhý příběh, který následně posílí požitek z ochutnávky.

NÁPOJOVÝ LÍSTEK

Můžete vybírat ze stálé nabídky nápojů přes neperlivé i perlivé minerální vody, slazené nápoje nejrůznějších výrobců a chutí, energetické drinky, alkoholické nápoje vždy vhodně vychlazené a správně podané až po tzv. dlouhé drinky k příjemným večerním posezením.

NABÍDKA RAUTŮ A SPECIALIT

Ať již pořádáte nevelkou oslavu či velký a důležitý firemní banket, vždy Vám dokážeme připravit nabídku rautů a specialit dle Vašeho přání a požadavků. Dbáme na dokonalou kvalitu stolování, vhodnou kombinaci i rozmanitost chutí, které na přání snoubíme s víny z naší moravské vinotéky.

Hotel Kurdějov v Kurdějově hodnocení