HOTEL KURDĚJOV

Vinotéka

SKVĚLÁ VÍNA Z TOP 14 MORAVSKÝCH VINAŘSTVÍ

Hotel Kurdějov je od počátku své více než 20leté historie pevně spjat s moravským vinařstvím a vínem. Svou polohou ve středu Jihomoravského kraje a tedy i centru moravských vinařských oblastí je Hotel Kurdějov předurčen k prezentaci a propagaci moravského vinařství jako takového. Nikdy jsme v našem hotelu nenabízeli jiné než moravské víno a cítíme odpovědnost k našemu regionu ve smyslu kvalitní nabídky vín a dělání osvěty moravskému vínu, vinařství a vinohradnictví mezi našimi hosty.
Své zkušenosti a znalosti jsme se rozhodli nabídnout nově nejen našim hotelovým hostům, ale i moderním způsobem na internetu.

Vinotéka Kurdějov je nový internetový obchod výhradně s moravským vínem. Nabízí vám vína vybraných 14 středně velkých vinařských firem a rodinných vinařství, které se zaměřují na výrobu špičkových přívlastkových vín. Nabídka pokrývá prakticky kompletní aktualizovaný sortiment každého vinařství a ceny se snažíme držet ve stejné výši jako přímo u vinaře při prodeji ze sklepa. Navíc zde naleznete prezentace jednotlivých vinařství, cenné informace o víně, aktuality a mnoho dalšího.

SKLEPENÍ HOTELU

300 let staré sklepení hotelového domu Vinař nabízí škálu možností pro jeho využití. Vzhledem k tomu, že dosud nebylo vůbec využívané a teprve rekonstrukce, která proběhla v období 1. 7. 2008 – 31. 8. 2009 současně s výstavbou hotelového domu Vinař nad těmito sklepy, inspirovala k začlenění sklepů do programu hotelu Kurdějov. Dnes zde naleznete vinotéku moravských vín, degustační sklípek a rotundu, moravskou restauraci Vinařka, přehlídku historických vinařských potřeb. To vše vzájemně propojené a využívané při oblíbených vinařských soutěžích.

Nový sklep Hotelového domu Vinař

Opening party vinotéka Kurdějov.cz

Hotel Kurdějov v Kurdějově hodnocení