HOTEL KURDĚJOV

Teambuilding - 4. Externí atrakce

Ne všechny programy zajišťujeme vlastními kapacitami. Avšak spoluprací s externími agenturami, které se specializují na různé atrakce jsme pro naše klienty schopni zabezpečit téměř cokoli. Od interiérových rekvizit jako je např. skákací hrad až po lety balonem. Od kouzelníka přes různé gurmánské speciality až po taneční vystoupení. Od uspořádání tenisového turnaje po cyklistický závod. A tak dále. Jako příklad uvádíme nejčastěji vyhledávané činnosti.


A) Čtyřkolky

Nabízené čtyřkolky mají SPZ a na jejich řízení potřebujete řidičské oprávnění skupiny B popřípadě B1 – tedy jako na auto. Čtyřkolky jsou dvoumístné. Stroje mají automatickou převodovku, a proto ani ženy nemusí mít strach z dlouhého učení řazení – tato „chlapská“ zábava odpadá. K zapůjčené čtyřkolce dodáme i značkovou přilbu – proto si s sebou stačí vzít jen teplé oblečení a dostatek místa v těle na hektolitry uvolněného adrenalinu.

* MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ. Možnost zajištění od podzimu 2020.

B) Projížďka na koních

Zabezpečíme Vám vyjížďku na koních v nádherné okolní přírodě.


C) Zapůjčení jízdních kol a elektrokol

  1. Nabízíme zapůjčení kvalitních kol Superior a Apache včetně veškerého vybavení, vhodná do terénu i na silnici.
  2. Nabízíme konzultaci trasy – poradíme kudy, kam, po čem, kolik a také, jaké památky a zajímavosti můžete na vaší trase vidět.
  3. Nabízíme služby kvalifikovaného průvodce, který zajistí a naplánuje bezproblémový průběh vašeho výletu, poskytne odborný výklad u památek a zajímavosti, případně zajistí řešení nepředvídatelných událostí a technickou pomoc.


D) Exkurze do světově proslulé výroby kytar a sousedící výroby klasických sektů

  • prohlídka výroby kytar společnosti Furch Guitars trvá 2 h
  • prohlídka výroby klasických sektů vinařství Proqin trvá 1,5 h, součástí je i degustace sektů popřípadě i jejich sabrage
  • exkurze je vhodná maximálně pro 20 osob


Vyberte si z našich dalších teambuildingových služeb:

Hotel Kurdějov v Kurdějově hodnocení