HOTEL KURDĚJOV

Teambuilding - 1. Sport a relax

Ke kongresové turistice již dávno nestačí pouze školící prostory a možnost večerního posezení v restauraci. Sport je samozřejmou součástí a sportovní klání, hlavně týmové hry se často zařazují do programu školení pro tvorbu a posílení pracovních týmů. Právě pro tyto účely Hotel Kurdějov disponuje nadstandartními prostory s možností velkého výběru relaxačně sportovních aktivit.

A) Víceúčelová hala

Hala v rozměrech 36 x 36 m je pro hotel jednou z věcí, kterou se odlišujeme od ostatních. Původně zbudovaná pro tenisovou hru. Postupně však, i díky bezprostřednímu kontaktu s restaurací a barem, na sebe převzala mnoho dalších funkcí:

Aktivity:

  • sportovní – tenis, nohejbal, volejbal, malá kopaná, badminton
  • indoorové – pro firemní klientelu (teambuilding)
  • společenské – prostory pro divadlo, svatby, bankety
  • výstavnictví – využití pro prezentaci firemB) Bowling

Bowlingová hra je velice oblíbená pro svůj společensko sportovní charakter. Bowlingová čtyř-dráha přímo vybízí k uspořádání turnaje, kterého se mohou zúčastnit všichni bez potřeby předcházející tréninkové průpravy. Prostor bowlingu je vybaven i barem, což umožňuje uspořádání rautů a společenských setkání. Obvykle se uzavírá až v pozdních hodinách.


C) Vodní svět

V našem pojetí jde o společenský prostor, kde může probíhat klasický wellness program, ale i plavková párty u vodního baru. Relaxace může být na Vaše přání doplněna masážemi, kosmetikou, manikúrou, pedikúrou a podobně. Chutná zde i moravské víno.

Naleznete zde také relaxační vyhřívaný bazén o teplotě cca 32°C s barem a relaxačními bublinkami, sauna suchá, sauna parní, odpočinková zóna s vodními lůžky a houpacími křesly.


D) Stolní tenis & stolní fotbálek

Volně k dispozici pro každého.


Vyberte si z našich dalších teambuildingových služeb:

Hotel Kurdějov v Kurdějově hodnocení