HOTEL KURDĚJOV

Relax

Aktivní i pasivní odpočinek v režii Hotelu Kurdějov.

REZERVUJTE SI U NÁS UBYTOVÁNÍ

HALA

Tenisová hala má dnes již bohatou 20letou tradici. Byl to ve skutečnosti první stavební kámen celého hotelového komplexu. Do dvoukurtové haly s povrchem DecoTurf je výhled z restaurace a z balkonu v prvním patře. Hala je příjemný prostor o rozměru 40 × 40 m, který umožňuje celou řadu doplňkových aktivit:

  • sportovní – tenis, nohejbal, volejbal, malá kopaná, badminton
  • indoorové aktivity – pro firemní klientelu (teambuilding)
  • společenské – prostory pro divadlo, svatby, bankety
  • výstavnictví – využití pro prezentaci firem

Ceník sportovišť.


SKLEP

V areálu Hotelu Kurdějov se nachází 5 klasických moravských sklepů, které byly postaveny v období 1750 – 1800 n.l. Jeden z nich se nachází v Hotelovém domě Tenis, je posedový s kapacitou 70 osob, tanečním parketem a rautovním salónkem s krbem, který může sloužit i k posezení skupiny do 10 osob. V Hotelovém domě Vinař jsou umístěny 4 vzájemně propojené sklepy na něž navazuje vinárna s restaurací.


BOWLING


Bowlingová čtyř-dráha se nachází v Hotelovém domě Tenis, je vybavena barem a uzpůsobena tak, aby zde mohli probíhat rauty nebo podobná společenská setkání, samozřejmě i bowlingové turnaje a další hry. Tento bar se obvykle uzavírá až v pozdnějších hodinách.

Ceník sportovišť.


WELLNESS

Wellness neboli Vodní svět – relaxační bazén (teplota vody 32 °C) s barem, kde barové stoličky jsou přímo ve vodě. Součástí bazénu jsou lehátka s perličkovými masážními tryskami. Ve Vodním světě jsou k dispozici 2 sauny – sauna finská (suchá) a sauna turecká (parní). V relaxační zóně jsou umístěna vodní lůžka a zavěšena houpací křesla. V rámci relaxačního programu zajišťujeme externě masáže, manikůru a pedikůru. Masáže je možné volit mezi klasickou a relaxační masáží, masáž jedné osoby trvá 50 minut. Masáž je nutné si rezervovat alespoň týden před Vaším příjezdem a dále je podmínkou, aby byly minimálně dvě masáže po sobě. Detaily lze domluvit až na místě přímo s paní masérkou.

Ceník wellness.


TEAMBUILDING - IN/OUTDOOROVÉ AKTIVITY

Out-indoorové aktivity

Doporučujeme Vám využít nabídky naší vlastní agenturní činnosti pro přípravu outdoorových a indoorových aktivit, vše na profesionální úrovni.

VÝHODY

  • znalost místních podmínek pro výběr nejvhodnějšího programu
  • v okolí hotelu vymezen prostor výhradně pro outdoorové aktivity hotelových hostů
  • kompletní návrh aktivit v souladu hotelových a outdoorových služeb
  • při nepřízni počasí využití sportovní haly hotelu
  • v konečném výsledku nižší cena díky zajištění služeb jedním subjektem
  • vše na jeden daňový doklad

Prohlédněte si všechny naše in/outdoorové aktivity


Hotel Kurdějov v Kurdějově hodnocení