HOTEL KURDĚJOV

Galerie

Fotogalerie hotelových domů

Hotel Kurdějov spojuje prvky vesnické architektury a pohostinnosti s moderním a komfortním vybavením vhodným pro pořádání různých forem kongresové turistiky. Pro prohlížení fotografií si vyberte z jednotlivých hotelových domů.

fotomapa

Fotogalerie hotelového domu Vinař Fotogalerie hotelového domu Tenis Fotogalerie hotelového domu Adina

HOTELOVÝ DŮM TENIS

Hotelový dům Tenis je vybaven restaurací, tenisovými kurty, bowlingem, vodním světem, tureckou a finskou saunou, vinným sklepem. Hotelový dům Tenis má 33 lůžek ve 12 pokojích s příslušenstvím, vybavených historickým nábytkem ve stylu vesnické světnice a vyzdoben kresbami s doprovodným textem o památkách Lednicko Valtického areálu a jinak zajímavého okolí.

Zobrazit fotogalerii Hotelového domu Tenis


HOTELOVÝ DŮM ADINA

Hotelový dům Adina je novější, moderní stavba určená pro kongresy, školení a ubytování. Kapacita Hotelového domu Adina je 45 lůžek. Je vybaven v současném stylu a nalézá se zde 19 dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím a 3 apartmá.
Součástí objektu je sál pro až 120 osob a 2 školicí místnosti vybavené technikou.

Zobrazit fotogalerii Hotelového domu Adina


HOTELOVÝ DŮM VINAŘ

Hotelový dům Vinař koresponduje s dominantou obce Kurdějov – opevněným kostelem z poloviny 14. století. Hotelový dům Vinař má kapacitu 40 lůžek ve 20 pokojích, konferenční sál až pro 200 osob a dvě menší školicí místnosti. Součástí hotelového domu jsou i vyhlídkové terasy na straně jedné a několik vzájemně propojených sklepů na straně druhé. Sklepy vytváří značně atraktivní prostory pro zde umístěnou vinotéku.

Zobrazit fotogalerii Hotelového domu Vinař


HOTELOVÝ DŮM KASKÁDA

Zobrazit fotogalerii Hotelového domu Kaskáda


APARTMÁNOVÝ DŮM

Zobrazit fotogalerii Apartmánového domu